Macera Kenti

2.73/5 (6 kullanıcının oyu)

Çeşitli silahlar kullanma fırsatı bulacağınız ve güzel arabalara bineceğiniz Macera Kenti oyununa hoş geldiniz. Bu 3d araba oyunu, hem araba oyunu yani sadece araba kullanıp tur atabileceğiniz hem de silahlarınız ile görevleri yerine getirip daha üst seviyelere çıkabileceğiniz türden bir oyun. 

Oyun başlangıcında sadece bir tabancanız ve iki arabanız var. Bunlardan bir tanesi oldukça eski, diğeri de bir buggy aracı. Araba oyunu severler buggy araçlarını yakından tanırlar. Arabaya binmek için E tuşunu kullanabiliriz. Silahımızı kullanmak için çıkarmak istediğimizde ise 1 veya 2 tuşuna basıyoruz. Bu tuşlar mevcut silahlarımızı kullanmamız için işlev görür. Nişan alıp ateş etmek için farenin sağ tuşu ile sol tuşunu kullanalım. Silah oyunu severler de bu olayı çok iyi bilir :) .

Ekranın sol üst köşesinde, hangi tuşlar ile ne işler yapılıyor açıkça belirtilmiştir arkadaşlar. İngilizce olmasına karşılık, tüm oyuncuların karşılıklarını bildiklerine eminim. Oyunun açılması için lütfen bekleyin. Uzun levellere sahip bir oyun olduğundan yüklenmesi uzun sürecektir. İyi eğlenceler.

Hangi tuşlar ile oynanıyor :
CE12
Macera Kenti
Kategori : 3D Araba Oyunları
Beğenilme : 6
Oyun Hiti : 1240
Kullanıcı Adı Şifre GİRİŞ YAP