Araba Futbolu

3.52/5 (57 kullanıcının oyu)
  • Yorum Yaz


Hüseyin Yiğit GÜVENgördüm teşekkürler
Oyun Çalışıyor arkadaşlar. Hata bildirimi yapmayın lütfen. Ekranın sağ üst köşesinde CONTİNUE yazyor. Ona tıklayın. İyi eğlenceler.
leventçok güzel oyun
kemalbunu nerden çıkardın yaa, sürekli oynuyorum yaaa, çok güzel. ama ekran tam olsa daha iyi olur tabi. admin baksın bi zamet
baransüüpeeer. dünyanın en güzel oyunu. çok güzel. teşekkürler arabaoyun
şehmuzaynen kardeşim. çok güzel oyun. harika, mükemel

Çok ama çok eğlenceli bir araba oyunu daha. Bu oyunun adı Araba Futbolu oyunu. Bu oyunda iki kişilik takımlar halinde bir futbol turnuvasına katılıyor ve bu turnuvada mücadele ediyorsunuz. Ancak futbolu arabalar ile yapıyorsunuz. 4x4 özellikli bu cipler ile iki arabadan oluşan takımlarla oynuyor ve galip gelmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Ekranda sahanın bir haritası bulunmaktadır ve bu haritadan rakiplerinizi ve topun yerini takip edebilirsiniz. Konumunuzu da buna göre belirler ve ataklarınızı şekillendirirsiniz. İki devreden oluşan bu maçta her galibiyet sonrası bir üst tura yükselir ve daha zorlu rakipler ile karşılaşırsınız. Böylelikle finale kadar çıkabilirsiniz. Arabanızı YÖN tuşları ile kullanmanız mümkündür. Çok ama çok eğlenceli bu araba oyununda başarılar dileriz. İyi eğlenceler.

Kullanıcı Adı Şifre GİRİŞ YAP