CarmYard Extreme

3.44/5 (59 kullanıcının oyu)
  • Yorum Yaz


dfb oyun çok geç açılıyor
123çok güzel
muhamedoyun çok yavaş
AdminOyun geç açılır. Lütfen bekleyin
DENİZBU OYUN AÇILMIYO

Oyunun açılmasını bekleyin lütfen. Grafikleri fazladır.

CarmYard Extreme isimli oyun diğer 3D araba oyunlarına benzemiyor arkadaşlar. Scrap Metal tarzı ancak bu oyunda arabadan inip yürümeniz mümkün. Eğer ki bir çok araba seçeneğinden bir tanesine binmek isterseniz, arabanın yanına gitmeli ve E tuşuna basmalısınız. Seçtiğiniz arabayı dilediğiniz kadar kullandıktan sonra sıkılırsanız eğer, tekrar E tuşuna basın ve arabadan inin. Bir diğer arabayı deneyin. Arabaların haricinde otobüs ve kamyon da kullanabilirsiniz. Oyun özellikleri ve araçları çok fazla arkadaşlar. 

Unutmamalısınız ki dev bir şehirde oynuyorsunuz. Oyundaki araçlar sadece şehrin göbeğindeki geniş toprak arsada bulunur. Burayı unutmamalı ve ezberlemelisiniz. Şehrin içinde tur atmaya çıktığınızda burayı kaybetmeniz mümkün. O nedenle ilk başta en beğendiğiniz arabayı almanızı tavsiye ederim. 

Oyun içinde bulunan araçlar, tır, otobüs, panelvan, çekici, pikap, buggy aracı, bir sedan ve üstü açık, klasik bir spor araba. Ben açıkçası buggy aracını ve tırı kullanırken oldukça eğlendim. Seçim sizin. En beğendiğiniz aracı seçin ve oyuna başlayın. İyi eğlenceler.

Kullanıcı Adı Şifre GİRİŞ YAP