Audi TT Extreme Drift

4.42/5 (1004 kullanıcının oyu)
  • Yorum Yaz


reynmenBU OYUNU OYNARSANIZ 500 TL SİZİN OLUR
beratdriftçiler buraya
beratBU OYUN DELİ ŞAKA ŞAKA BU OYUN ÇOK GÜZEL
beratAUDİ HEMENDE DRİFT ATIYOR
samioyunçok iyi
eyyüpoyun süper
Hüseyin Yiğit GÜVENoyun çok değişik
kayraoyun çok güzel
mertsüper oyun
aydancok pis gijdilax
DeliOyun açılıyor yaaa. Talha, oyun açılıyor, beklemelisin. 3 boyutlu bir oyun bu, hemen açılmaz. Unity3d indirdinmi bilgisayarına sen. Ben oynuyom valla, çatır çatır açılıyor işte... Aynı zamanda iniyor da yani... Oyna oyna :)
talhabu oyun işalah yarına açılır oynuyamadım hala açamayanlar bunu beyensin çünkü açılsa bile daha bu oynu oynamam çünkü oyunu indirceksin onu açıp oynu can saten bi kez oynadım dahada bu oynu indirmem idiremeyenler bunu beyensin
MUSTAFAnhgbggff

Hızlı bir spor araba, süper ve etkileyici bir drift alanı sizi bekliyor. İşte size harika bir drift oyunu. Hem de 3D. Oyunumuzun adı Audi TT Extreme Drift. Arabamızın markası oyun isminden anlaşılacağı gibi Audi TT oluyor. Araba gerçekten çok hızlıdır. Yampanız geren şey sadece arabaya atlayıp, çılgınca drift yapmaktır. Bu drift oyununda dikkat edilmesi gereken tek şey, drift atacağımız zamanı iyi yakalamaktır. Drift yapmak için SPACE tuşunu kullanıyoruz. Ancak bunu yaparken gazı da bir süreliğine bırakmalıyız. Bu gazı bırakma süresi o kadar iyi ayarlanmalıdır ki drift de mükemmel olsun. Ayar iyi yapılamadığı zaman arabanız çok fazla kayacak ve kaza yapacaksınız. Kaza yaptığınız sürece arabanız hasar almaya başlar. Spor arabanız olan Audi TT'ye iyi bakın. Aracı yön tuşları ile kullanabildiğinizi söylememe gerek yok heralde. Bu adrenalin dolu drift oyununda başarılar. İyi eğlenceler.

Kullanıcı Adı Şifre GİRİŞ YAP