Şehir Tur Otobüsü

3.46/5 (74 kullanıcının oyu)

Bazı çocuklar var ki özellikle otobüs oyunlarına bayılır. İşte bu oyun bayılacağınız türden bir oyun. Şehir Tur Otobüsü oyunu, görevlerinizin olacağı, sürekli iş temposunda olacağınız bir oyun. Oyunun başında bölüm ve otobüs seçiminizi yapmalısınız. Şoförü ağı adımlar ile otobüse doğru ilerletin ve otobüse binmesini sağlayın. Otobüsün kapısını açmak için mouse ile tarayıcı ekranındaki kapı simgesine tıklayın. Daha sonra anahtara tıklayın ve harekete hazır hale gelin.

Otobüs ile şehir içinde ilerlemeli ve haritanın size gösterdiği renkli alana doğru hareket etmelisiniz. O bölümü bulduğunuzda orada yolcular olduğunu göreceksiniz. Yolcuları alın ve bir sonraki istasyona doğru hareket edin. Bu şekilde yolcuları toplayın ve daha zorlu olan ikinci tura geçin. Bu turda diğer otobüsleri de kullanma şansınız olacak.

Otobüsler, ne kadar büyük araçlar değil mi? Otobüs oyunları bu yüzden mi bu kadar seviliyor dersiniz? Bence öyle, oynaması ve kullanması çok keyif verici. Bu heyecanı yaşamak için diğer otobüs oyunlarını da denemelisiniz. İyi eğlenceler.

Hangi tuşlar ile oynanıyor :
Şehir Tur Otobüsü
Kategori : Otobüs Oyunları
Beğenilme : 74
Oyun Hiti : 4697
Kullanıcı Adı Şifre GİRİŞ YAP