Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı 3D Araba Oyunları 3D Araba Oyunları Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları

Bus Crazy Jump

Bus Crazy Jump simülatörü, doğru oynamazsanız neler olduğunu anlayamayacağınız oyunlardan biridir. Bu otobüs oyununda toplamda yirmi seviye var, ama gevşemeyin, çünkü sorunlar daha en başından başlıyor. Doğru aracı alın, sürücünüzün ehliyet alma ve doğru yolcuları yükleme hakkına sahip olduğundan emin olun, sürmeye başlayın ve çok yakında yepyeni bir dünyada sürüşe başlayacaksınız! Ne yazık ki bu oyunları oynamaktan zevk alan hepimiz için hayatta araba kullanmak kadar keyif aldığımız çok az şey var.

Bu, varlığınızın her duyusuna meydan okuyacak bir oyundur çünkü başarınız sürüş becerilerinizi ne kadar iyi bildiğinize bağlıdır. Oyunun çeşitli yönleri vardır ve bunlar, oynadığınız belirli oyun türüne ve otobüsü kontrol eden kişiye göre değişir. Bazı durumlarda belirli dönüşleri yapmak için rotaların farklı noktalarında durmanız gerekecek, diğer durumlarda ise bu durakları sadece belirli bir yöne giderken yapmanız gerekecek, bu da işleri daha da heyecanlı kılıyor. Bu, oyunu oynamanın en iyi yanıdır - bir kez ustalaştıktan sonra, sizi istediğiniz yere götürmek için her yerde ve her yerde durarak otobüsünüzü gerçekten çıldırmış gibi hissedeceksiniz. Ve elbette, oyunun konusu da bu - sizi her türlü heyecan verici yere götürmek ve gerçekten düşünmeden çılgınca şeyler yapmanızı sağlamak.

Birçok oyun gibi, bunun da bir öğrenme eğrisi var ve arabalara ve nasıl çalıştıklarına aşina değilseniz, ilk öğrenme eğrisini oldukça zor bulabilirsiniz. Elbette sizden önce bu oyunu oynamış ve hiç problem yaşamamış başka insanlar da bulacaksınız - her şey pratik yapmakla ilgili. Aslında, çevrimiçi olarak sunulan otobüs oyunları için birkaç gelişmiş kılavuz indirerek her zaman biraz yardım alabilirsiniz. Bu kılavuzlar, kontroller ve oyunun çeşitli yönleri hakkında daha iyi bilgi edinmenize yardımcı olacak ve siz oynamaya devam ettikçe size iyi bir başlangıç ​​yapacaktır. Arabaoyun.com Bus Crazy Jump oyununda iyi eğlenceler diler.