Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı 3D Araba Oyunları 3D Araba Oyunları Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları

City Driving 3D

City Driving 3D oyununa hoş geldin. Harika grafiklere ve gerçek hayatta araba kullanıyormuş gibi hissettirecek ses efektlerine sahip bu araba oyununu Arabaoyun.com üzerinden online olarak oynayabilirsiniz. Arabaların havalı ve çekici ikon tasarımları, onları her gördüğünüzde kesinlikle nefesinizi kesecek.

Oyunun temel amacı, sıkışık şehir sokaklarında ilerlemek ve herhangi bir trafik sıkışıklığına karışmamaktır. Görevinizde ilerlemek için her zaman mevcut kısayollardan en iyi şekilde yararlanmaya çalışmalısınız. Bir trafik sıkışıklığında sıkışıp kaldığınızda, sinirinizi sinirlenen kız arkadaşınızdan çıkarmaya ya da çöpü dışarı çıkarmak ya da bitkileri sulamak gibi daha önemli bir şey yapmaya karar verebilirsiniz. City Driving 3D, size tatmin edici ve heyecan verici araba özelleştirme seçenekleri sunarken tüm bunları yapmanızı sağlar.