GP Moto Racing 2

GP Moto Racing 2, sporu sanal bir gerçeklikte tasvir eden bir yarış oyunudur. Oyunun amacı, bitiş çizgisini geçen ilk oyuncu olmak için kazanmaktır. Oyuncu iki oyun modundan birini seçebilir. Bir mod yavaş tempoludur ve oyuncuya sınırlı seçenekler sunarken, diğer modda oyuncuların seçebileceği çok sayıda seçeneğe sahip olacak ve diğer gerçek oyunculara karşı yarışacak. Her oyuncu aynı bisiklet ve aynı parkurla başlar ve her kaybettiklerinde yeni bir bisiklet ve farklı bir parkur seçmek zorunda kalırlar aksi takdirde tüm puanlarını kaybederler ve oyun biter.

İki yarış türü manuel ve otomatiktir ve oyuncu istediği zaman klavyenin sağındaki bir düğmeyi seçerek bunlar arasında geçiş yapabilir. Parçanın her bölümü bir simgeyle temsil edilir ve bu simgeler fare kullanılarak seçilebilir. Yarışı kazanmak için, bir oyuncunun yarıştan düşmeden önce en fazla puanı toplaması gerekir. Puanlar sadece kendi bisikletine binerek değil, başka bir oyuncuya karşı yarış kazanarak da kazanılabilir. Oyunun bazı pahalı kısımları, oyunu daha da zorlaştırmak için kullanılabilecek hilelerin kullanılmasını gerektirir.

Bu oyun diğerleri kadar zor olmasa da, oyuncular oynamayı çok ilginç bulacaklar. Diğer gerçek oyunculara veya bilgisayara karşı oynamanın keyfini çıkarmalarını sağlayan iki farklı oyun modundan birini seçebilirler. Buna ek olarak, bu oyun aynı zamanda parça listesi, istatistikler, sıralamalar ve çok daha fazlası gibi etkileyici bir özellik listesi sunar. Bu kadar geniş bir özellik yelpazesi ile GP Moto Racing 2, internette yarış oyunları oynamayı sevenler için mevcut en iyi oyunlardan biri gibi görünüyor. Arabaoyun.com GP Moto Racing 2 oyununda başarılar diler.