Mega City Racing

Mega City Racing, oyuncunun şehri kurtarmak için çok sayıda aracın kontrolünü ele geçirmesi ve stuntlar ve çarpışmalar yapması gereken bir Web tarayıcı oyunudur. Hedefinizi vurmanız ve diğer arabalara çarparak puan toplamanız gereken yukarıdan aşağıya bir araba oyunudur. Temel amaç tüm düşmanları ortadan kaldırmak, seviyeyi bitirmek ve en güçlü yarışçı olmak! Son derece ayrıntılı arabalar, zorlu mücadeleler ve birbirinden eşit derecede zorlu yarışlar içeriyor! Mega City Racing Oyununda Challenge, Speed ​​Ranking ve Free yarış olmak üzere üç oyun modu mevcuttur.

Ailesiyle hızlı ve kolay bir eğlence arayanlar için başka birçok mod var. Mega City Racing, ilk unit3d araba oyunlarından biriydi ve popülaritesi, Web platformu için de en popüler oyunlardan biri haline geldi. Mobil telefonun piyasaya sürülmesiyle, bu zorlu araba oyununun keyfini doğrudan akıllı telefonunuzdan çıkarma imkanı birçok kat arttı. Ayrıca, Mega City Racing oyununun cep telefonu versiyonları mükemmel kullanıcı arayüzüne, akıcı grafiklere ve bu iki versiyonu oyuncular arasında son derece popüler yapan harika bir film müziğine sahiptir.

Bu sürüş ve yarış oyununu başarılı bir şekilde oynamak için ileri düzeyde oyun becerisine sahip olmanız gerekir. Yön tuşları çeşitli tekerlekleri çalıştırmak için kullanılır ve klavye kritik görevleri oynamak için kullanılır. Tüm oyun sıkı bir bütçe için tasarlandı ve oyuna başlamak için pahalı arabayı satın almanız gerekiyor. Bu nedenle, sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla biraz kaliteli zaman geçirmeyi planlıyorsanız, 3D arabalar ve müthiş hızları karşı konulmaz olacak! Arabaoyun.com Mega City Racing oyununda başarılar diler.