Meya City Stunt

Meya City Stunt oyununu doğrudan tarayıcınızdan, cep telefonunuzdan veya masaüstünüzden oynayabilirsiniz. Bu çevrimiçi Yarış oyunu en iyi oyun seçilmiştir ve 48900 defadan fazla oynanmıştır. Bu Araba Yarışı macerasının arkasındaki hikaye basittir. Bir sokak yarışı oyununun kontrolünü ele geçiriyorsunuz ve dublör olan Max'e oyunu kazanmak için bitiş çizgisini olabildiğince çok kez geçmesi için yardım ediyorsunuz. Oyunda birkaç engel var ve her birinin üstesinden gelmek zor. Her seviyenin amacını tamamladığınızda bir sonraki seviyeye geçersiniz.

Hedeflerden bazıları aksiyon dolu zıplamalar yapmak, düşmanları vurmak, engellerden kaçınmak ve engelleri aşmaktır. Görevleri tamamladığınızda puanlarla ödüllendiriliyorsunuz ve bu puanlar Max için yükseltme satın almak için kullanılabilir. Oyunda ilerledikçe, oyun içinde daha riskli hamleler yapmanızı sağlayan ve yalnızca önceki seviyelerde mevcut olan yeni rampalar bulacaksınız. Oyun, aksiyon dolu zıplamalar yaparken ve bir makineli tüfekle düşmanları vururken harika bir eğlence sunuyor.

Meya City Stunt isimli araba oyunu için kullandığınız araba makineli tüfeklerle donatılmıştır ve oyunda ilerledikçe yeni zorluklara göğüs germenizi sağlar. Bir dublör olan Max, rampaları, bariyerleri ve diğer araçları kullanarak bu yeni zorlukların üstesinden gelir. Görevleri tamamlayıp puanlar kazandıkça en büyük maceraya atılırken kendinizi büyük bir şehrin sokaklarında yarışırken buluyorsunuz.Meya City Stunt oyunu size gerçek bir caddede araba sürmekle aynı heyecanı veriyor. Gerçek anlaşma gibi. Arabaoyun.com iyi eğlenceler diler.