Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı 3D Araba Oyunları 3D Araba Oyunları Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları

Passenger Bus Taxi Driving Simulator

Passenger Bus Taxi Driving Simulator oyununa başlamak üzeresin, hazırsan başlayalım. Gerçek dünya koşullarında sürüş becerilerinizi geliştirmek için yolcu otobüsü oyunları oynayın. Bu otobüslerdeki yolcuların çok dikkatli yönetilmesi gerekiyor. Birbirleriyle iletişim kurabilmeli, trafik kurallarına uymalı ve doğru yerlerde durabilmelidirler. İyi bir otobüs şoförü olmak için kendinizi eğitin ve görevdeyken insanların hayatlarını kurtarın.

Bu popüler oyun, gerçek bir yaşam durumunda olmanızı gerektirir. Ya bir yolcu otobüsü taksi sürüş simülatörü ya da gerçek bir şehir içi otobüs şoförü olabilirsiniz. Çift monitör kurulumunda oynamanın keyfini çıkarmak için oyunu bölünmüş ekran görünümünde oynayın. Yolcuların kontrolü zaman zaman kararsız olabiliyor. Bazıları yol işaretlerini takip edemeyebilir, bazıları ise onları takip edebilir, ancak eylemleri gecikme sayılmaz.

Klasik gerçek otobüs şoförü oyun modunda sürücü veya yolcu olabilirsiniz. Yolcu otobüsü sürüş simülatöründe, şehrin sokaklarında bir gezintiye çıkacaksınız. Rotalar, duraklar ve hatta dönüşler konusunda iyi kararlar vermeniz gerekecek. Şehir trafik kurallarını uygun şekilde kaydedin ve doğru aramaları yaparak para kazanın. Bu çılgın şehirden geçerken nakit veya diğer bonusları da toplayın.