Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı 3D Araba Oyunları 3D Araba Oyunları Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları

Police Chase Drifter

Police Chase Drifter'ı hemen şimdi ücretsiz oynayın! Police Chase Drifter oyununu hemen şimdi Arabaoyun.com üzerinden ücretsiz olarak online oynayın. Bu hızlı sürüklenme tarzı oyun, mobil cihazlar için en iyi ücretsiz oyunlardan biridir.

Bu eğlenceli hızlı aksiyon oyununda New York şehrinde polis kovalamaca sahneleri oynuyorsunuz. Acemi bir polis olarak, amiriniz tarafından çalınan bir aracı kurtarmanız emredildi. Tek sorununuz benzininizin bitmesi ve garajınızın önünde büyük bir çarpışma olması. Polis şimdi senin peşinden geliyor ve onlar da Drifter'ın peşindeler. Tek umudunuz, arabanızı nasıl hızlı bir şekilde çalıştırıp tekrar hareket ettireceğinizi öğrenmek, yoksa bir araba yığınına sıkışıp kalır ve tüm ilerlemenizi kaybedersiniz.

İşleri daha da iyi hale getirmek için, bu oyunlar hem direksiyon simidi hem de Bluetooth arayüzü ile birlikte gelir ve uzun molalar için oynamaya devam etmenize ve hatta gerekirse aracınızın yönünü değiştirmek için ivmeölçer kullanmanıza olanak tanır. Ayrıca, sürüş ve yol tutuş becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak birkaç bonus oyun alabilirsiniz. Becerilerinizi geliştirirken hikayeye dahil olmanızı sağlayan araba oyunları oynamayı seviyorsanız, Police Chase Drifter'ı deneyin, ücretsiz ve çok eğlenceli!