Arabaoyun.com oyun platformu

 

Arabaoyun.com profesyonel ekibi, çocukların psikolojik gelişimini olumsuz etkileyebilecek içerikler konusunda hassas bir politika izlemektedir. Bu sebeple portalımızda kan, cinsellik, siyaset ve korku içerikleri tutulmamaktadır. İçerik kontrolünün yanı sıra oyunlarımızdaki reklamları da kontrol ediyor ve ziyaretçilerimiz için olumsuz bir durum oluşturacak bir ortamın oluşması durumunda ziyaretçilerimiz için olumsuz bir durum oluşması için gerekli aksiyonları alıyoruz. Reklam yayıncılarımızla detaylı çalışmalar yapıyoruz.

 

Gizlilik Politikası

 

Bu sayfa, Hizmetimizi kullandığınızda kişisel verilerin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesine ilişkin politikalarımız ve bu verilerle ilişkilendirdiğiniz seçenekler hakkında sizi bilgilendirir.

 

Verilerinizi Hizmeti sağlamak ve iyileştirmek için kullanırız. Hizmeti kullanarak, bilgilerin bu politikaya uygun olarak toplanmasını ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Bu Gizlilik Politikasında aksi belirtilmedikçe, bu Gizlilik Politikasında kullanılan terimler, https://www.arabaoyun.com/privacy-policy.htm

adresinden erişilebilen Hüküm ve Koşullarımızdaki anlamlarla aynıdır.

 

Toplanan Veri Türleri

 

Kişisel Veriler

Hizmetimizi kullanırken, sizinle iletişim kurmak veya kimliğinizi belirlemek için kullanılabilecek belirli kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri ("Kişisel Veriler") sağlamanızı isteyebiliriz.

 

Arabaoyun.com, verilerinizin güvenli bir şekilde ve bu Gizlilik Politikasına uygun olarak işlenmesini sağlamak için makul olarak gerekli tüm adımları atacaktır ve Kişisel Verileriniz, yeterli kontroller olmadıkça herhangi bir kuruluşa veya ülkeye aktarılmayacaktır. verilerinizin ve diğer kişisel bilgilerinizin güvenliği de dahil olmak üzere.

 

Verilerin Açıklanması

 

Yasal Gereklilikler

Arabaoyun.com, Kişisel Verilerinizi, böyle bir eylemin aşağıdakiler için gerekli olduğuna iyi niyetle inanarak ifşa edebilir:

 

Yasal bir yükümlülüğe uymak

Arabaoyun.com'un haklarını veya mülkiyetini korumak ve savunmak için

Hizmetle bağlantılı olası yanlışları önlemek veya araştırmak için

Hizmet kullanıcılarının veya halkın kişisel güvenliğini korumak için

Yasal sorumluluğa karşı korumak için

 

Veri Güvenliği

Verilerinizin güvenliği bizim için önemlidir, ancak İnternet üzerinden hiçbir aktarım yönteminin veya elektronik depolama yönteminin %100 güvenli olmadığını unutmayın. Kişisel Verilerinizi korumak için ticari olarak kabul edilebilir yöntemler kullanmaya çalışsak da mutlak güvenliğini garanti edemeyiz.

 

Hizmet Sağlayıcılar

Hizmetimizi ("Hizmet Sağlayıcılar") kolaylaştırmak, Hizmeti bizim adımıza sağlamak, Hizmetle ilgili hizmetleri gerçekleştirmek veya Hizmetimizin nasıl kullanıldığını analiz etmemize yardımcı olmak için üçüncü taraf şirketleri ve bireyleri görevlendirebiliriz.

 

Çocukların Gizliliği

18 yaşın altındaki hiç kimseden kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri bilerek toplamıyoruz. Bir ebeveyn veya vasiyseniz ve Çocuklarınızın bize Kişisel Veriler sağladığının farkındaysanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Ebeveyn onayı olmadan çocuklardan Kişisel Veriler topladığımızı fark edersek, bu bilgileri sunucularımızdan kaldırmak için gerekli adımları atarız.

 

Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Gizlilik Politikamızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Yeni Gizlilik Politikasını bu sayfada yayınlayarak herhangi bir değişikliği size bildireceğiz.

 

Değişiklik yürürlüğe girmeden önce size e-posta ve/veya Hizmetimizde göze çarpan bir bildirim yoluyla bilgi vereceğiz.

 

Herhangi bir değişiklik için bu Gizlilik Politikasını düzenli aralıklarla gözden geçirmeniz önerilir. Bu Gizlilik Politikasında yapılan değişiklikler, bu sayfada yayınlandıklarında geçerli olur.

 

Bize Ulaşın

Bu Gizlilik Politikası hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin:

 

E-posta: info[at]arabaoyun.com.com