Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı 3D Araba Oyunları 3D Araba Oyunları Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları

Smash Drift

Smash Drift, bir saatten biraz fazla bir sürede pistten başlangıç ​​çizgisine giden yolu patlattığınız çevrimiçi rekabetçi bir yarış oyunudur. Stok arabalardan hiper arabalara kadar, kullanabileceğiniz çok çeşitli arabalarınız var. Başlangıç ​​çizgisine ulaştığınızda, oyun size arabanızın kim olduğunu söyleyecektir ve daha sonra o arabada başlamanıza veya başka bir araçla başlamanıza izin verilir. Amaç, mümkün olan en yüksek puanı kazanmak için olabildiğince hızlı sürüklenmektir.

İşleri daha da heyecanlı hale getirmek için, ister kamyonlarla ister suvlarla yarışmayı seviyor olun, çeşitli arabaları seçme seçeneğine sahipsiniz. Oyundaki on farklı araba türünün her birinin kendi sürüklenme teknikleri vardır, bu nedenle her tür oyuncu için bir şeyler vardır. Ek olarak, hangi arabayı kullandığınıza bağlı olarak, yarış boyunca hızınızı artırabilir, hasar alabilir veya sağlığınızı azaltabilirsiniz. Bir driftin ortasında kontrolü kaybettiğinizi düşünüyorsanız, kurtarmanın ve arabanızı yolda tutmanın birçok yolu vardır: sağlığınızı veya drift girişiminizin hızını artırmak, drifte çarpmadan önce arabanızı yavaşlatmak. düğmesine basın ve yarışı kazanma şansınızı artırmak için hızlandır düğmesine basın.

Yüksek riskli, yüksek ödüllü doğasıyla karmaşık bir oyun gibi görünse de Smash Drift oyunu, her yaştan insan için eğlenceli ve heyecan verici hale getiriyor. Ücretsizdir, teslim alınması kolaydır ve ihtiyacınız olan tüm araçları kendi evinizde bulabilirsiniz. Sürüklenme konusunda uzman olmanıza yardımcı olacak öğreticiler ve kılavuzlar bile var. Online oyun oynamayı seviyorsanız Smash Drift'i mutlaka denemelisiniz.