Super Racing

Super Racing oyununa hoş geldin. Bu zorlu yarış oyunu, çeşitli araçlar ve çok çeşitli pist seçenekleriyle size bir şampiyon olma şansı veriyor. Bu zorlu, tüm hava koşullarına uygun yarış oyunu, profesyoneller için bile zorlu ve herkesin korkmadan deneyebileceği kadar kolay olmasını sağlamak için son derece gerçekçi bir fizik motoruyla güçlendirilmiştir. Toprak pist yarışının bu nihai versiyonunda yılın mücadelesini üstlenin.

Super Racing oyunu, hepsi kendine özgü özelliklere sahip geniş bir araba ve kamyon yelpazesine sahiptir. Otomobiller arasında Corvette, Ford Focus, Chevrolet Camaro, Nissan Skyline, Mazda Roadsta, Dodge Viper, Nissan Tahoe, Honda Civic, BMW iCar ve daha fazlası gibi otomobiller ve kamyonlar yer alıyor. Bu arabaların her birinin hızlanma ve yol tutuşu gibi kendine has özellikleri vardır. En sevdiğiniz aracın direksiyonuna geçin ve bu oyunun sunduğu her şeyden yararlanarak herhangi bir yarış pistinin derinliklerinde yarışın.

Arabalar, şu anda tamamlamaya çalıştığınız seviyeye bağlı olarak düşük hızlı bir arabadan çok hızlı bir arabaya kadar çeşitli hız seviyelerine sahiptir. Buna ek olarak, her yarış pistinde duvarlar, ağaçlar, kayalar veya diğer nesneler gibi sizi dengenizi bozacak ve konfor alanınızdan çıkaracak engeller de vardır. Super Racing, diğer sürücülere karşı bir yarış pistinde yapılan geleneksel yarışlar, karşı cins yarışçılarla karma yarışlar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere birçok heyecan verici yoğunluk seviyesine sahiptir. Super Racing oyununda iyi eğlenceler.