Lambo Drift 3

4.07/5 (35 kullanıcının oyu)
  • Yorum Yaz


üveyscok guzel bı oyun tafsıye ederım

Bu drift oyunu için woow diyorum. Çok güzel ve gerçekçi bir oyun hazırlanmış ve yapımcılarını tebrik ediyorum. Oyunun adı Lambo Drift 3. Orjinal adı da Lambo Drifter 3 arkadaşlar. Oyunda harika Lamborghini marka araçlarımız var. Kullanım zevkleri çok güzel ve gerçekçi. Drift atarken o kadar eğlendim ki. Bir zamanlar trend olan Audi TT Extreme Drift oyununda daha iy hazırlanmış ve daha güzel bir drift oyunu.

İlk başta sadece bir araba seçeneğimiz var ancak, o bile çok güzel arkadaşlar. Diğer arabaları siz düşünün. Mavi Gallardo çok hızlı ancak drift atmaya uygun değil bence. Çok hızlı olduğu için çok fazla kaza yaşıyorsunuz. Bu drift oyunundaki amacımız, drfit yaparak level atlamak olduğu için, bu araba uygun olmayacak. Murcielago daha güçlü ve ağır hareket eden, gayet güzel drfitler attığım bir araba oldu. Kolayca level atladım ve arabayı kullanırken keyif aldım. En güzeli bu araba ile oynamanız. Drift yaparak puanlar aldıkça level çubuğu dolacak ve level atlayacaksınız. diğer bölümler de bu şeklide açılacaktır. 

Uzun zamandır bu tarz bir oyun oynamamıştım. Bir araba oyunu ve drift oyunu uzmanı olarak söyleyebilirim ki, oyun harika. Grafikleri büyük veri sağladığından yüklenmesi uzun zaman alabilir. Ama beklediğinize değecek. İyi eğlenceler.

Kullanıcı Adı Şifre GİRİŞ YAP