Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Burnout Extreme Drift 3

Burnout Extreme Drift 3, virajlarda drift yaparken ve zorlu rakiplere karşı yarışırken becerilerinizi test eden harika bir araba yarışı oyunudur. Yarışlarda kazandığınız parayı epik yeni arabaların kilidini açmak için kullanabilirsiniz ve ne kadar çok yaparsanız puanınız o kadar iyi olur.

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda, çok çeşitli çarpıcı spor ve kas arabaları arasından dilediğinizi kişiselleştirebilirsiniz. Garajda, çeşitli çarpıcı boya renkleri, araç spoyleri, yüzeyler ve daha fazlasıyla arabanızı ayarlayabilir ve değiştirebilirsiniz. Araçlarınıza rekabette üstünlük sağlamak için nitro ve duman efektleri de ekleyebilirsiniz. Favori arabanızı seçtikten sonra piste çıkın ve işe başlayın.

Oyunda arabanızı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanarak ileri ve geri hareket edebilir, boşluk tuşu ile kayma ve drift için el frenini çekebilirsiniz. Aksiyonun en iyi açısına göre kamera görünümünü değiştirmek için C tuşuna da basabilirsiniz. Yarışınızı hızlandırmak istiyorsanız Shift tuşuna basarak nitroyu etkinleştirin ve kalkışa geçin. Bu ücretsiz çevrimiçi oyunun adrenalin patlamasının tadını çıkarın ve bir sonraki drift efsanesi olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayın! Arabaoyun.com, Burnout Extreme Drift 3 oyununda iyi eğlenceler diler.