Car Parking Pro

Car Parking Pro oyununa hoş geldin. Bu ücretsiz online araba park etme oyununda sürüş meydan okumasını yenmeye hazır olun. Muhteşem park etme yeteneklerini gösterin ve yarışı kazanmak için zamanla yarışın! En sevdiğiniz eski ve modern arabalarla tamamen yeni sürüm araba park etme, yarış ve hava park etme oyununun tadını çıkarın. Bu tamamen yeni versiyon araba park etme oyunu, profesyonel spor arabaların inanılmaz sürüş ve park etme becerilerini gerektirir.

Çok basit bir araba park etme oyunudur. Tek yapmanız gereken lazer tabancası ile tekerlekleri tarayarak herhangi bir park alanına aracınızı park etmek ve işlem tamamdır. Artık birçok insan, kendilerine puan kazandıracağını düşünerek arabalarını yanlış bölgeye park etme hatasına düşüyor. Aslında büyük bir sürpriz içindeler. Bölgeler birbirinden çok uzak değil ve diğer ekip size yetişemeden çıkışa yakın bir bölgede hızlanarak kolayca uzaklaşabilirsiniz.

Birçok insanın düşündüğü kadar kolay bir şey yoktur. Becerikli olmalısınız ve hız cezalarından kaçınmak için arabanızı ne zaman park edeceğinizi bilmelisiniz. Bu yeni gerçek park etme oyunu gerçekten harika ve oynamaya değer. Sadece ücretsiz değil, aynı zamanda cep telefonu kullanıcıları için de kullanılabilir. Eğer ücretsiz bir araba park etme oyunu arıyorsanız, o zaman sürüş becerilerinizi geliştirebileceğiniz ve bunu yaparken eğlenebileceğiniz Car Parking Pro'yu deneyin.