Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Euro School Driving Coach 3D

Euro School Driving Coach 3D, çocukları okuldan eve taşımak için sizi bir otobüsün direksiyonuna geçiren bir simülatör oyunudur. Kasabanın dışında toprak bir yolda olacak, okula ve eve gidip gelecek ve öğrencilerin gidecekleri yere güvenli ve zamanında ulaşmasını sağlayacaksınız. Oyun, gezinmesi kolay olmayan yokuş yukarı rotalar sunuyor ve aynı zamanda sizi fırtına, yağmur veya kar gibi çeşitli hava koşullarına sürüklüyor.

İster okula erken gitmek ve ders başlamadan önce çocukları almak istiyorsanız, ister boş zamanınız olsun, bu mükemmel bir sürüş oyunudur. WASD tuşlarıyla sürüş yapmak kolaydır ve ayrıca otobüsün kapılarını açmak veya kapatmak için ekrandaki bir düğmeyi ve yolcuların içeri girip çıkmasına izin vermek için başka bir düğmeyi de kullanabilirsiniz. Otobüsü yoldaki engellerin etrafından dikkatlice manevra ettirmeniz ve herhangi bir çocuğa çarpmamaya çalışmanız gerekecek.

Geçilmesi gereken birden fazla seviye var ve her biri bir öncekinden daha zorlu hale geliyor. Sonunda, zaman çizelgesi konusunda endişelenmeden araç kullanmanıza ve yalnızca deneyimin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan Serbest Sürüş moduna erişebileceksiniz. O halde bu büyük sarı okul otobüsünün direksiyonuna geçin ve sürmeye başlayın! Arabaoyun.com, Euro School Driving Coach 3D oyununda iyi eğlenceler diler.