Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Gangster Hero Grand Simulator

Gangster Hero Grand Simulator, arabaları, motosikletleri sürdüğünüz ve devasa şehirde kargaşaya neden olduğunuz büyüleyici bir sandbox nişancı oyunudur. Şöhreti tüm şehrin ondan korktuğu, polisin onu durduramadığı ve rakip organize suç çetelerinin onun adını duyunca pantolonlarına işediği bir haydut olarak oynayın. Rakiplerinize karşı kullanmak için hem mermi hem de patlayıcı içeren çok çeşitli silahlar satın alın.

Oyunun açık dünyası, sizi bir gangsterin heyecan verici hayatına sürükleyen çarpıcı 3D grafiklere sahiptir. En başından itibaren kendi haydutunuzu yaratabilir ve ardından şehre giderek görevleri tamamlamaya başlayabilirsiniz. Bu görevleri tamamlamak size parasal bir ödül verecek ve ayrıca oyunda ilerlemenize yardımcı olacaktır.

Düşmanlarınıza karşı kullanmak için çok çeşitli tabanca, pompalı tüfek ve tüfek arasından seçim yapabilirsiniz. Her silahın atış hızı, menzili ve hasarı gibi kendine has özellikleri vardır. Ayrıca araba ve motosiklet dahil çeşitli araçları da satın alabilirsiniz. Tüm bunlar, Gangster Hero Grand Simulator'u, devasa bir şehirde kendi avatarınızla tehlikeli bir suç hayatı yaşamanıza olanak tanıyan GTA tarzında harika bir çevrimiçi oyun haline getiriyor. Arabaoyun.com, Gangster Hero Grand Simulator oyununda iyi eğlenceler diler.