Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Monster Truck Legends

Popüler Monster Truck Legends'i oynamayı bekliyorsanız, sonunda bekleyişin sona erdiğini bilmek sizi mutlu edecektir. Bu oyunun uzun zamandır beklenen sürümü sonunda geldi ve uzun bekleyiş sonunda sona erdi.

Bu ücretsiz oyunlar ve aktiviteler, tek başına veya aynı oyuna sahip olan bir grup arkadaşla oynanabilir. Bu aktiviteler sadece rahatlamanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda size direksiyonu kontrol etme, yolda hareketler yapma, frenleri kullanma, dönüş yapma ve hatta yarışın temellerini öğrenme gibi çeşitli becerileri öğretir. Daha önce de belirtildiği gibi, canavar kamyonları nasıl kullanacağınızı da öğreneceksiniz. Bunlar, evde kalırken arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle birlikte yapabileceğiniz heyecan verici ücretsiz aktivitelerden sadece birkaçı.