Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Police Car Drive

Adrenalin pompalamaktan, sürüş simülasyonundan veya heyecan verici bir aracın direksiyonuna geçme fikrinden hoşlanıyorsanız, Police Car Drive Oyununu oynamayı gerçekten düşünmelisiniz. Oyun, Sheffield şehrini teröristlerden kurtarması gereken Sam Houghton adında genç bir polis memurunun hikayesini izlemenizi sağlayacak. Plakanızı şehirde dolaşmak ve futbol maçlarında biraz tailgating yapmak için kullanacaksınız. Oyun ilerledikçe yeni arabalar, evler satın almak veya kullandığınız mevcut olanı yükseltmek için kullanılabilecek puanlar kazanacaksınız. Oyunda ilerledikçe yapılabilecek çeşitli zorluklar vardır, bu yüzden onlar kullanılabilir hale geldikçe gözlerinizi açık tutmanız gerekecek.

Police Car Drive oyunu, herkesin kendi evinin rahatlığında alıp oynayabileceği harika bir sürüş oyunudur. Hayatınızda daha önce hiç araba sürme oyunu oynamamış olmanız veya defalarca oynamış olmanıza rağmen direksiyona hakim olmakta güçlük çekiyor olmanız önemli değil, bu oyun sizi kolaylıkla daha gelişmiş oyunlara hazırlayacaktır. İzlenecek talimat yok, her görev takip edilecek kadar basit. Bu PC oyununun anlaşılması son derece kolaydır ve en deneyimsiz oyuncular bile kontrolleri anlamakta sorun yaşamaz.

Police Car Drive bedava oyunu grafik veya ses efektleri açısından en iyi oyun olmasa da, bu oynaması kötü bir oyun olduğu anlamına gelmez. Aslında, birçok oyuncu bu araba sürme oyununu oynamaktan gerçekten keyif aldıklarını görebilir. Daha önce hiç araba sürme oyunu oynamadıysanız, gerçekten endişelenmenize gerek yok çünkü alışmak çok uzun sürmeyecek. Bu PC oyununu gerçekten makul bir fiyata satın alabilirsiniz, bu da onu araba sürme oyunlarının herhangi bir hayranı için çok iyi bir seçim haline getirir.