Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Rally Point

Rally Point, Arabaoyun.com tarafından geliştirilen ve RSN Games Software tarafından 2021 yılında yayınlanan bir sürüş ve ralli sürüş oyunudur. Oyun, Arabaoyun.com tarafından geliştirilen bir diğer web tarayıcı yarış oyunu olan Rally Ride'ın devamıdır. Oyun, aynı isimli popüler ralli film serisinde yer alan olaylar ve görevlerin ana planını takip eden, formüle edilmiş ralli sürüş oyunlarının açık dünya uyarlamasıdır. Rally Point oyunu, üç ayrı ama birbirine bağlı dünyaya sahiptir. Ana hikaye açılış dünyasında gerçekleşir, ikinci dünya sizi ana hikayenin ikinci perdesine götürür ve üçüncü dünya sizi filmin son sahnesine götürür, yüksek puanlı ve yüksek puanlı oyun sonrası oyundur. rekabetçi olaylar.

Rally Point, en yeni html5 teknolojisini kullanarak sorunsuz, hızlı ve gerçekçi bir sürüş deneyimi sağlar. Oyun, ekrandaki gerçek metin, ortam ve diğer grafikler dahil olmak üzere ekranın üç bileşeninin tamamının tam olarak oluşturulmasına izin veren yeni WebGL teknolojisini kullanır. Rally Point, en son teknolojileri kullanmanın yanı sıra manuel drift ve off-road sürüş teknikleri gibi çeşitli sürüş stratejileri ve oyuncular için bir zamana karşı deneme modu sunuyor.

Rally Point, ünlü NASCAR yarışlarından gerçek dünyadaki sürüş rotalarını kullanır ve bunlardan bazıları, size gerçek bir NASCAR yarışının direksiyonunun arkasında olmanın nasıl bir şey olduğuna dair bir fikir vermek için gerçekten yeniden yaratılmıştır. Birden fazla otoyolda ve pistte inip çıkmanızı, hatta birkaç viraja girip dolambaçlı yoldan çıkmanızı ve aksiyon dolu bir ralli arabasının kuyruğunda olmanızı sağlayacak bir oyun arıyorsanız, kesinlikle bunu oynamalısınız. . Rally Point kesinlikle yarış tutkunları için değil ve bu rekabetçi çevrimiçi oyunda bolca eğlence ve pedal çevirmek için adrenalin var. Bu nedenle, oynamak için yeni bir sürüş oyunu arıyorsanız Rally Point'e göz atmayı unutmayın. Çevrimiçi sürüş sürenizi renklendirmek için ihtiyacınız olan şey bu!