Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Ramp Bike Jumping

Ramp Bike Jumping oyununa hoş geldin. Size havada süzülme ve dudak uçuklatan gösteriler sergileme şansı veren aksiyon dolu bir mücadele olan Ramp Bike Jumping oyununda bisiklet becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın. Rampaları geçebilmek, taklalar atabilmek ve en yüksek puanları alabilmek için motorunuzu ve güçlendirmelerinizi akıllıca kullanmanız gerekecek.

Ramp Bike Jumping'in kontrolleri sezgiseldir, bu nedenle bisikleti nasıl kullanacağınızı ve cesur hareketler yapmayı öğrenmede hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Döndürme, çevirme ve daha fazlasını içeren çeşitli atlama ve gösterileri gerçekleştirmek için farklı düğmelere dokunmanız yeterli. Havadayken dengeyi korumak çok önemlidir; bunu yapmamak sürücünüzün kaza yapmasına neden olur ve puan kaybedersiniz.

Her rampa, yüksek puan almak istiyorsanız dikkatli bir şekilde gezinmeniz gereken benzersiz engellerle tasarlanmıştır. Örneğin bazı rampalar, parkurun sonuna ulaşmak için dikkatlice geçmeniz gereken döngüler, engeller veya boşluklar içerebilir. Seviyelerde ilerlemek ve puan kazanmak, zorlukları tamamlarken yeni parkurların, rampaların ve hatta bisikletlerin kilidini açacaktır. Araba Oyunları, Ramp Bike Jumping oyununda iyi eğlenceler diler.