Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Rocket Bikes Highway Race

Rocket Bikes Highway Race, bu web sitesindeki en popüler çevrimiçi oyunlardan biridir. Bu basit ama heyecan verici oyunda motosikletinizi çok temel seviyeden daha ileri seviyelere kadar inşa edebilirsiniz. Cross-stroke, Super Sport, Muscle Street, Grand Prix vb. gibi çeşitli motosiklet kategorileri arasından seçim yapabilirsiniz. Kendi motosikletinizi oluşturmak için çıkartmalar, grafikler, gövde kitleri, tekerlek jantları ve daha pek çok farklı seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. . Bu muhteşem motor oyununun heyecan verici özelliklerinden bazıları, kanepeden oyunun tadını çıkarırken diğer oyuncularla yarışabileceğiniz çok oyunculu seçeneği içerir.

Rocket Bikes Highway Race'in Şimdi Oyna özelliği, Londra, New York, Paris, Roma, Amsterdam, Sidney, Prag ve daha pek çok şehrin sokaklarında hızla ilerlerken hızlı ve heyecan verici bir aksiyon sunuyor. Bu sefer gerçek bir otoyolda otoyol yarışı, açık yolda birbiriyle yarışan birkaç farklı motosiklet türüyle başlıyor. Bisikletler artık hız bisikletleri, süper spor, çapraz moto, tur, sokak klasiği ve diğerleri gibi farklı kategoriler altında. Tek Yönlü Trafik ve İki Yönlü Trafik olmak üzere iki farklı oyun haritası da mevcuttur.

Bu basit ama heyecan verici ve bağımlılık yapan web tarayıcı oyununun birçok heyecan verici özelliği olduğunu yukarıda belirttiğim gibi, en havalı özelliklerden biri de oyundaki motor kişiselleştirme yeteneğidir. Bu oyunda, tank, egzoz, tekerlekler, gövde kiti, çıkartmalar ve grafikler gibi motosikletinizin farklı parçalarından oluşan geniş bir seçeneğe sahipsiniz. Bu parçaları mevcut motorunuza ekleyebilir veya sıfırdan yeni bir motor oluşturabilirsiniz. Hatta motosiklet rengini bile değiştirebilir ve en önemlisi motosiklet piste çıktığında ve pistten çıktığında çıkacak sesleri seçebilirsiniz. Bu harika oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek veya ücretsiz oynamak istiyorsanız, bununla ilgili daha fazla bilgi için web sitemi ziyaret edebilirsiniz. Arabaoyun.com başarılar diler.