Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Stunt Extreme Car Simulator

Stunt Extreme Car Simulator, mobil cihazınızı yoldayken optimize ve kullanıma hazır tutmak için kullanıcılara ilk kez oynanış sunuyor. Stunt Extreme Car Simulator'un ücretsiz sürümü, Arabaoyun.com'dan ücretsiz olarak indirilebilen ücretli versiyonuna göre sınırlı özelliklere sahip. Ancak Stunt Extreme Car Simulator'ın tüm heyecanını ücretsiz olarak yaşamak isteyen kullanıcılar ücretsiz sürümüne geçebilir.

Bu eğlenceli arcade oyunu, kullanıcılara popüler Audi A4 ve bir Fmire Coupe gibi farklı araba modelleri arasından seçim yapma şansı veriyor. Kullanıcılar ayrıca CTR Blancpain, GP Superstar: Touring car, CTR Island Thrill Rides II ve CTR Extreme Thrill Rides gibi diğer araba yarışı oyunlarını oynamayı da seçebilirler. Kullanıcılar bu oyunlarda nitro arabaları kullanabilir ve Stunt Team Racing World'de diğer oyunculara karşı yarışlara katılabilir. Bu, bu oyuna dahil olan oyunlardan sadece biri, yani Baccarat, Canyon CARS 2, Fastball ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok daha fazlası var.

 Ayrıca, yarış boyunca performanslarını analiz etmelerine yardımcı olan bir zamana karşı deneme oturumu yüklemeyi de seçebilirler. Stunt Extreme Car Simulator'ın bu en son sürümü ile kullanıcılar, mevcut çok çeşitli yüksek kaliteli arabalar arasından seçim yapabilir. Mükemmel bir masaüstü oyunu olarak kullanıcılara gerçek bir keyif ve heyecan duygusu sağlar. Arabaoyun.com Stunt Extreme Car oyununda iyi eğlenceler diler.