Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

UNBOUNDED™

UNBOUNDED™ oyununa hoş geldin. Bu harika bir araba oyunları oyunudur. Oyun, film kalitesinde grafiklere ve çok oyunculu bir moda sahip olacak. Kontroller basit ancak karakterinizi kontrol etmek için fare ve klavye kullanmanız mümkün. Alternatif olarak, arabanızı kontrol etmek için parmağınızı kullanabilirsiniz. Mobil cihazlar flash player'ı desteklemediği için oyun sadece masaüstlerinde çalışacaktır. Telefonunuzda veya tabletinizde oynayabileceğiniz için bu bir sorun değil. Ancak bu oyunun asıl sorunu, onu çalıştırmak için bir bilgisayar ve konsol gerektirmesidir.

Oynanış açısından Unbounded, çok oyunculu bir yarış oyunudur. Dünya çok geniş ve mükemmel grafiklere sahip. Aynı yarışta dünyanın her yerindeki diğer oyunculara karşı yarışacaksınız. Aracınızı özelleştirebilir, yeni modeller satın alabilir ve kazanan yarışlardan para kazanabilirsiniz. Kendinizi özellikle rekabetçi hissediyorsanız, kendi ırklarınızı bile oluşturabilirsiniz. M7 Productions, aynı konsepte dayalı başka bir oyun daha yayınladı. Bu, çevrimiçi yarış oyunlarının hayranları için olmazsa olmazlardan. UNBOUNDED™ oyununda başarılar dileriz.