Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Xtreme Demolition Arena Derby

Xtreme Demolition Arena Derby oyununa hoş geldin. Bu harika bir 3d araba oyunları oyunudur. Xtreme Demolition Arena Derby, yıkıcı doğanızı serbest bırakmanıza ve bir derbi arabası sürmenize izin veren eğlenceli ve heyecan verici bir araba sürme oyunudur. Ücretsiz oyun veya kariyer modunda oynayabilirsiniz. Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda, arabanızı sürmek için yön tuşlarını kullanmalısınız. Önünüzdeki arabaları parçalamanız gereken 10 seviye var. Oyunda ilerledikçe bir sonraki seviyeye geçmek için diğer arabalara daha fazla hasar vermeniz gerekecek.

Bu oyun, şampiyonluğu kazanmaya çalışırken sürüş becerilerinizi ve stratejinizi test edecek! Oyunda ilerledikçe yeni arabaların kilidini açacak ve daha iyi arabalar satın almak için puan ve para biriktireceksiniz. Ayrıca aracınızın sağlığını ve hızını iyileştirip en iyisi olabilirsiniz. Xtreme Demolition Arena Derby oyununda başarılar dileriz.