Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Xtreme Drift 2 Online

Yarışı seviyorsanız, Xtreme Drift 2 Online Oyununu seveceksiniz. Bu 3D yarış oyunu, drift ve yarış modu dahil olmak üzere çeşitli modlarda diğer oyunculara karşı rekabet etmenize olanak tanır. Her modda puanınızı en üst düzeye çıkarmak isteyeceksiniz, çünkü yarışları kazanmak daha fazla puan almanın en iyi yoludur. Bu oyun aynı zamanda özelleştirilebilir arabalar, bir garaj ve yükseltme sistemleri de dahil olmak üzere birçok eğlenceli özelliğe sahiptir.

Xtreme Drift 2 Online oyunu, tonlarca araç içeren hızlı tempolu bir araba yarışı simülasyon oyunudur. Oyun Tokyo'dan ilham alan bir şehirde geçiyor ve hava kapalı olabilir. Sürüş inanılmaz derecede yoğun ve ilerledikçe en inanılmaz arabalarla ödüllendirileceksiniz. Oyunun üç modu, aracınızın görünümünü ve verdiği hissi kişiselleştirmenize izin verir. Farklı arabalar satın alabilir ve yükseltebilir, hatta zorlu yarışlara ve etkinliklere katılabilirsiniz.

Xtreme Drift 2 Online oyunu, popüler Extreme Drift oyununun çok oyunculu bir versiyonudur. Diğer oyuncularla yarışabilir veya tek başınıza drift yapabilirsiniz. Bir oyun lobisinde 30 oyuncuya kadar oynayabilir veya ücretsiz oynayabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz altı parkur ve 30 araba var ve arabanızı yükselterek yüksek bir puan kazanabilirsiniz. Oyun hızlı tempolu ve bağımlılık yapar. Bu çok komik! Diğer oyuncularla oyun oynamayı seviyorsanız, Xtreme Drift 2 Online oyunu harika bir seçimdir.