Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

3D City: 2 Player Racing

3D City: 2 Player Racing oyununa hoş geldin. Şehirdeki bir dizi yarışta rakiplerinize karşı yarışın ve arabanızı geliştirmek için para kazanın. Oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda arabaya ve güzel 3D grafiklere sahiptir. Kontroller dokunmatik ekranlı cihazlara mükemmel şekilde uyarlanmıştır ve kolaylıkla yönünüzü değiştirmenize ve dönmenize olanak sağlar. Bu oyun, zaman sınırı olmayan, saçmalık ve karşı konulmaz bir araç yarışı oyunudur.

Oyunu oynamak için yapay zeka sürücülerine karşı yarışabilir veya bire bir 2 oyunculu modda becerilerinizi bir arkadaşınıza karşı test edebilirsiniz. Oyun, son derece yüksek hızlara çıkabileceğiniz ayrıntılı ve geniş bir 3D şehir ortamında oynanır. Oyun, ne zaman hızlanacağınıza ve ne zaman yavaşlayacağınıza karar verirken stratejik düşüncenizi geliştirir ve her dönüş ve dönüşte el-göz koordinasyonunuzu geliştirir.

Oyunun gelişmiş fizik motoru, bir arabanın hızlanmasını ve yavaşlamasını ve ayrıca yer sürtünmesi ve aerodinamiğin etkilerini simüle eder. Oyun kontrollü arabaların takip ettiği yörüngelerin hesaplanmasında tüm bu faktörler dikkate alınıyor ve pistte mümkün olduğunca sorunsuz ilerlemelerine yardımcı oluyor. Arabaoyun.com, 3D City: 2 Player Racing oyununda iyi eğlenceler diler.