Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

EVO City Driving

EVO City Driving, motorlar diyarı olan ünlü EVO şehrine dayanan bir oyundur. EVO City Driving oyununda bulunan çeşitli araba ve kamyonları kullanarak EVO şehrini keşfederek, sürerek ve yarışarak size fantezinizi yaşama fırsatı verir. EVO şehri ziyaret etmek için harika bir yerdir çünkü bir sonraki aşamaya geçmenin daha iyi yollarını ararken, yoğun otoyollarda ve dar sokaklarda, trafik sıkışıklığından ve çukurlardan kaçınırken, hız ve aksiyon dolu bir yerdir .

EVO City Driving oyunundaki seviyelerde ilerledikçe, havanın tamamen tahmin edilemez olduğu ve herhangi bir yanlış hareketin bir kazaya yol açabileceği bir senaryo olan "Dawn Peril"e girmelerine izin verilecek. Oyun sırasında belirli zamanlarda mevcut olan "Revenge" arabası veya "Revenge dublör bisikleti" gibi, gerçek sürüş söz konusu olduğunda oyuncuya yeni zorluklar veren bazı araç "hediyeleri" vardır. Bu araba oyunlarında ayrıca, oyundaki daha zorlu bölgelerden bazılarına araçlarını düzgün bir şekilde kullanmayı ve sürmeyi öğrenmesine yardımcı olmak için "Otoyol Takibi" ve "sollama mücadelesi" de dahil olmak üzere birçok başka zorluk vardır.

Need for Speed ​​ve Counter Strike gibi birçok araba oyunu PC ve Xbox için yeniden yapıldı, ancak hiçbiri EVO şehir sürüşü yarış oyununun elde ettiği şöhret seviyesine ulaşamadı. Oyun, yalnızca yarış oyunlarından oluşan hedef kitlesi ile değil, aynı zamanda retro tarzı grafikleri nedeniyle oyunu oynamayı seven sıradan hayranları arasında da son derece popüler. Bu oyunlar, oyuncuların, EVO'nun onlarca yıllık hikayesinde, üzerinde yarışacak arabalar ve pistlerin yanı sıra harika sesler ve harika animasyonlarla dolu bir araba sürmenin nasıl bir şey olduğunu deneyimlemelerini sağlar. Sadece bir araba oyunu değil, her yönüyle destansı bir web oyunudur. Arabaoyun.com EVO City Driving oyununda başarılar ve iyi eğlenceler diler.