Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Ado Stunt Cars

Ado Stunt Cars oyununa hoş geldin. Bu harika bir araba oyunları oyunudur. Ado Stunt Cars, arabalarınızla harika akrobasi hareketleri yapabileceğiniz yeni bir yarış oyunudur. Aralarından seçim yapabileceğiniz 17 farklı ve yüksek kaliteli araba ve aralarından seçim yapabileceğiniz farklı haritalar var. Bu arabaların her biri harika görünüyor ve farklı şekilde sürüyor. Farklı türde araba hileleri yapabilir ve en yüksek puanları elde edebilirsiniz. Bu, aileniz ve arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz harika bir oyundur.

Bu oyun, çeşitli arabalar da dahil olmak üzere birçok ilginç özelliğe sahiptir. Her biri farklı tipte sürüş ve görünüme sahip on yediden fazla farklı araba mevcuttur. Bu arabalardan bazıları döngüleri ve rampaları kaldırabilir ve hatta 450mph hıza kadar çıkabilir!

Sürüşten hoşlanıyorsanız, Ado Stunt Cars'ı seveceksiniz. Muhteşem dublör parklarında süper arabaları ve cipleri kullanma fırsatına sahip olacaksınız. Oyunda fizik tabanlı, 3 boyutlu bir ortam ve sürülecek bir dizi harika araç var. Bir yarış arabası veya bir dublör bisikleti arasında seçim yapabilirsiniz. Daha sonra oynamak isterseniz, oyun ilerlemenizi tarayıcınızın önbelleğine kaydedecektir. Ado Stunt Cars oyununda başarılar dileriz.