Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Classic Car Stunts

Classic Car Stunts oyununa hoş geldin. Bu harika bir araba oyunları oyunudur. Classic Car Stunts oyunu , klasik hissi yeni bir dokunuşla birleştiren mobil cihazlar için bir yarış oyunudur. Bu çevrimiçi sürüş oyununda, arabanızın çevikliğini ve hızını kendi avantajınıza kullanmanız için sizi zorlayacak köprüler, rampalar, kirişler ve diğer engellerle dolu göz kamaştırıcı bir şehir var. Gerçekçi fizik ve bağımlılık yapan grafiklerle bu, mobil cihazlarda oynanabilecek en iyi araba oyunlarından biridir.

Oyunun oynanışı, çeşitli arabalar, pistler ve rampalarla oldukça zorlu. Bir kazaya veya polis kovalamacasına girmeden her seviyeyi geçmek için becerilerinizi kullanmanız çok önemlidir! Oyun çarpıcı 3D grafiklere sahip ve tepki sürenize meydan okuyor. Klasik araba oyunlarını sevenler için harika bir seçim. Bu türden hoşlanıyorsanız, Classic Car Stunts seveceksiniz.

Grafikler de harika ve arabalar bu atari tarzı yarış oyununda harika görünüyor. Oyundaki grafikler birinci sınıf ve arabanızı en cüretkar yollarla sürebilirsiniz. Paraşütle atlama gibi çılgın numaralar bile yapabileceksiniz! Zorlu bir oyun modunun yanı sıra, çok sayıda bonus ve başarı ile ödüllendirileceksiniz. Klasik arabaların eğlencesine ek olarak, arabaların kilidini açabilecek ve hatta diğer oyunlarda onları sürebileceksiniz.