Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Uphill Climb Racing 3

Uphill Climb Racing 3, popüler sürüş oyunu serisinin yeni bir bölümüdür. Eğlenceli ve bağımlılık yaratan oyunu çılgın tepe tırmanma dünyalarında yepyeni bir seviyeye taşıyor. Bu sefer farklı türdeki aşamalar için özel olarak tasarlanmış çok çeşitli araçları kullanacaksınız.

On farklı araba, kamyon, minibüs, otobüs ve hatta bir dondurma kamyonu arasından seçim yapabilirsiniz! Her aracın, belirli bir aşamada zorlu arazilerin üstesinden gelmesine yardımcı olacak kendine özgü özellikleri vardır. Ayrıca seviyeleri tamamladıkça daha fazla aracın kilidini açabilirsiniz. Ayrıca mevcut arabanızın performansını artırabilir ve hatta onu daha güçlü bir makineye yükseltebilirsiniz. Ancak yakıt deponuzu daima dolu tutmayı unutmayın. Aksi halde aracınızın benzini bitip takla atacaktır!

Kontroller basit ve ustalaşması kolaydır. Sadece iki düğmeyi, bir gaz pedalını ve bir fren pedalını kullanmanız gerekir. Aracınızı hızlandırmak ve doğru yöne yönlendirmek için bunlar arasında geçiş yapın. Her zaman engellere karşı dikkatli olun ve ilerledikçe para toplamayı unutmayın! Arabaoyun.com, Uphill Climb Racing 3 oyununda iyi eğlenceler diler.