Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Drift Challenge Turbo Racer

Drift Challenge Turbo Racer oyunu, drift becerilerinizi teste tabi tutan yüksek hızlı bir yarış deneyimidir. Yetenekli yapay zeka sürücülerine karşı yarışın ve zamana karşı yarışları ve şampiyonaları içeren çeşitli oyun modlarında drift yapma becerilerinizi sergileyin. Bu adrenalin dolu oyunda yeni şık arabaların kilidini açın ve her zaferle adınızı küresel liderlik tablosuna kazıyın.

Sağ ve sol düğmeler turboşarjlı yarış arabanızı ustaca yönlendirirken, ortadaki düğme sizi bir zafer parıltısında ileri itmek için bir hız patlamasını etkinleştirir. Uzun sürüklenmeler bonus puanlar kazandırır ve bunları daha sonra sürüklenebileceğiniz ek arabaların ve parkurların kilidini açmak için kullanabilirsiniz. Hareketleriniz ne kadar hassas olursa, her parkuru ve dönüşü o kadar hızlı tamamlayabilirsiniz. Araba Oyunları, Drift Challenge Turbo Racer oyununda iyi eğlenceler diler.