Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Extreme Offroad Cars 3: Cargo

Extreme Offroad Cars 3: Cargo, engebeli arazide alev almak, engelleri aşmak ve aracınıza büyük hasar vererek çarpışmalardan kurtulmak için aracınızın kontrolünü aldığınız gerçekçi ve heyecan verici bir off-road sürüş oyunudur. Oyun size istediğiniz yolu ve istediğiniz senaryoyu seçme özgürlüğü veriyor. Beceri seviyenize bağlı olarak bilgisayara karşı yarışabilir veya gerçek arabaların komutasını alabilirsiniz.

Bu araba oyunu, etkileyici grafikler, muhteşem ses, kullanıcı dostu arayüz ve en yüksek puanı elde etmek için birkaç meydan okuma aşamasını tamamlamanız gereken Kariyer modu da dahil olmak üzere çeşitli zorlu oyun modlarını içeren çok çeşitli heyecan verici özellikler sunar. Kariyer modu, üstesinden gelmeniz için iki zorluk sunar. Araçlardaki kaporta bir süre sonra biraz aşınma eğilimi gösterse de grafikler oldukça iyi.

Extreme Offroad Cars 3: Cargo ücretsiz olarak oynanıyor. Extreme Offroad Cars 3: Cargo oyununun ilk çıkışından bu yana çok sayıda araba oyunu üretildi ve yeni bir arazi sürüş deneyimi arıyorsanız, bu sizin için iyi bir seçenek olabilir. Başarılar dileriz.