Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

MR RACER - Car Racing

MR RACER - Car Racing oyununa hoş geldin. MR RACER - Car Racing oyunu, çarpıcı süper arabaları ve çok çeşitli oyun modlarını içeren, adrenalin pompalayan bir sürüş deneyimi sunuyor. 100 sinir bozucu mücadeleyi hızla tamamlayın veya kariyer yarışı modunda kafa kafaya yarışın. Tehlikeli rakipleri yenin ve gerçek bir yol efsanesi olmak için yolun kurallarına hakim olun!

Challenge modunda zamana karşı çeşitli zorluklarla mücadele edin ve hızlı sollamalarla ekstra zaman kazanın. Kariyer Yarışı modunda aksiyon dolu yol yarışlarında yarışın, patronları asfaltta yenin ve başlangıçtan efsaneye doğru ilerleyin. Alternatif olarak, sürüş becerilerinizi Sonsuz modda veya çarpışmalar ve molalar nedeniyle cezalandırıldığınız zorlu Time Trial modunda geliştirin. Ardından aracınızı yükseltin ve yeni boya işleri, tekerlekler, ışıklar ve tekerlek duruşlarıyla görünümünü özelleştirin. Araba Oyunları, MR RACER - Car Racing oyununda iyi eğlenceler diler.