Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Parking in Istanbul

Parking in Istanbul oyununa hoş geldin. Kiralık bir arabanın direksiyonuna geçin ve İstanbul'da geçen bu yeni 3D yarış ve park etme oyununda sürüş becerilerinizi test edin. Şimdiye kadar oynadığınız hiçbir araba oyununa pek benzemeyen bu gerçekçi hasar simülasyon oyununda, aracınıza zarar vermeden dar noktalarda dikkatli manevralar yapmanız gerekecek.

İstanbul'un sokakları arabalarla dolu olduğundan park edecek yer bulmak zor olabilir. Neyse ki bu oyun, bir sonraki park yerinizi bulmak için etrafınıza bakmanıza ve çevreyi keşfetmenize olanak tanıyan birinci şahıs bakış açısına sahiptir. Harita çok büyük olduğundan, arabanız için mükemmel noktayı bulmaya çalışırken muhtemelen bölgeyi keşfetmek için çok zaman harcayacaksınız. Diğer park etme oyunlarından farklı olarak bu oyunda çarpma hızına ve dayanıklılık seviyesine göre arabanızı etkileyen bir hasar sistemi bulunmaktadır.

Seviyeyi başarıyla tamamlamak istiyorsanız zaman sınırına da dikkat etmeniz gerekir. Arabayı park ettiğinizde geri sayım duracaktır, bu yüzden acele etmeyin ve acele etmeyin. Ancak aracı gözetimsiz bırakmanız durumunda ceza tahsil etmeye başlayacağını unutmayın.

İstanbul'da Park Etme, birçok zorluğun olduğu eğlenceli bir 3D park etme oyunudur. Harika grafiklere ve düşük sistem gereksinimlerine sahip olduğundan oynaması kolaydır. Ayrıca herhangi bir şiddet veya uygunsuz içerik içermemesi nedeniyle çocuklar için de iyi bir seçenektir.  Arabaoyun.com, Parking in Istanbul oyununda iyi eğlenceler diler.