Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Parking Mania

Parking Mania oyununa hoş geldin. Bu çevrimiçi oyun, bazı iyileştirmelerle geçmişteki park etme oyunlarına benziyor. Alışveriş merkezini bir enkazdan kurtarmak için yolculuğunuzda aracınızı birçok engeli aşmanız gerekiyor. İlk iki seviye gerçekten basittir, bu da bu sürümü yeni başlayanlar için çok uygun hale getirir. Ancak ilerledikçe zorluk artıyor ve hayatta kalmanız giderek zorlaşıyor.

Bu oyunun, park etme oyunlarını sevip sevmemenize bağlı olarak çeşitli varyasyonları vardır. Aksiyonlu park etme oyunları arıyorsanız bu bölümdeki yeni sürüş ve yarış oyunlarını deneyin. Bu oyunlarda bilgisayar simülasyonlu sürücülere karşı yarışırken engellerden kaçınmanız gerekecek. Daha kolay bir seçenek arıyorsanız, sitede bulunan ücretsiz park etme versiyonlarını deneyin. Bu oyunlarda tek yapmanız gereken aracınızı park etmek ve istediğiniz yere sürmek. Oraya ulaştıktan sonra, park oyunlarında yaptığınız gibi daha fazla engelden kaçınmaya hazır olun.

Biraz daha zorlu park etme oyunlarını seviyorsanız, yeni çok oyunculu sürümü deneyin. Bu versiyonda en fazla dört oyuncu aksiyona katılabilir ve zorluk seviyesini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Ne kadar çok oyuncu katılırsa, zorluklar o kadar yüksek olacak ve tüm arabalarınızı tek seferde garajdan çıkarmak o kadar zor olacaktır. Otomatik pilotun ve üç yıldızlı derecelendirme sisteminin zorluğunu da ayarlayabilirsiniz. Çok oyunculu mod iyi bir meydan okuma sağlar ancak başka bir oyuncunun takımında olmadığınız sürece arabanızı kullanmanıza izin vermez. Ayrıca bu çok oyunculu versiyonda ekstra canlar da kazanabilirsiniz; bu, tek oyunculu versiyondaki canlarınız biterse çok yardımcı olabilir.