Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Desert Racer Monster Truck

Desert Racer Monster Truck, internette çöl manzaralarını dolaşmanızı sağlayacak çok eğlenceli bir oyundur. Sürüş aksiyon oyunu olarak adlandırıldı, ancak bu zorlu bir yarış oyunu olmadığı anlamına gelmez. Aslında, çeşitli parkurlarda ilerlerken baştan sona zorlanacaksınız. Bu çevrimiçi oyun için aracınız olacak dört farklı sürücüden birini seçerek başlıyorsunuz. Ardından pistteki ilk yarışa doğru yola çıkıyor ve yarışmaya katılıyorsunuz.

Desert Racer Monster Truck'daki grafikler oldukça güzel ve kesinlikle bu oyunu denemek isteyeceksiniz. Oyunun büyük bir kısmı 1990'ların başlarındaki uzak gelecekte geçiyor. Bu, birçok tanıdık yer ve hatta dönemin popüler televizyon programlarından bazı şeyler bulacağınız anlamına gelir. Desert Racer Monster Truck oyunu, "serbest bırakılmış" bonus seviyesi de dahil olmak üzere dört tam yarış seviyesi de dahil olmak üzere etkileyici miktarda içerikle birlikte gelir. Bu kesinlikle bugün piyasadaki en iyi canavar kamyon yarış oyunlarından biridir.

Desert Racer Monster Truck oyunu size sunulan birçok oyundan biridir. Oynaması eğlenceli bir oyun olduğu için bunu kontrol etmenizi tavsiye ederim. Eğer video yarış oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız, eminim bu oyunu da seveceksiniz. Oynamak için mevcut tüm farklı seçenekleri ve araçları keşfetmek için zaman ayırın. Kamyonlar, bobcat'ler ve hatta helikopterler dahil seçim yapabileceğiniz tonlarca araç var! Bu oyunu bir kez bitirdikten sonra geri dönüp diğer seviyeleri tekrar deneyebilir ve yol boyunca ödülü kazanabilirsiniz. Arabaoyun.com Desert Racer Monster Truck oyununda başarılar diler.