Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Police Drift & Stunt

Police Drift & Stunt, internette ücretsiz olarak sunulan etkileyici araba oyunları listesine en son eklenen oyundur. Ödüllü bir web geliştiricisi tarafından tasarlanan oyunlar gerçekten yüksek kalitede ve grafikler gerçekçi, bu da bu oyunu rakipleri arasında öne çıkarıyor. Nominal bir ücret karşılığında sitede bulunan oyunların tam listesinin kilidini açabilirsiniz, böylece hemen başlayabilirsiniz. Bu oyunların arkasındaki temel fikir basittir: Mümkün olduğunca hızlı sürün ve akrobasi ve numaralar yaparak puanınızı artırın.

Araba oyunlarına aşina değilseniz, Police Drift & Stunt oyunu geçmişte muhtemelen oynadığınız diğer oyunlara çok benzer, ancak büyük bir farkı var: yeni modern tarayıcı için tasarlandı. HTML5 desteği ile, Police Drift & Stunt web uygulaması, eğlenceli, bağımlılık yaratan ve nihayetinde yararlı bir interaktif öğrenme deneyimi yaratmak için modern teknolojiyi nasıl kullanabileceğinizin mükemmel bir örneğidir. HTML5'in gerekli olmasının nedeni, web sitesinin büyük çoğunluğunun Html5 kullanılarak tasarlanmış olmasıdır.

Police Drift & Stunt oyununun ne hakkında olduğundan hala emin değilseniz, işte size kısa bir özet. Esasen oyunun temel amacı, para toplamak ve puan kazanmak için mümkün olduğunca çok doğaçlama sokak yarışı kazası yapmaktır. Puanınızı artırmak için çeşitli numaralar yapabilir, yarışlara katılabilir ve engelli parkurlarda araç kullanabilirsiniz. Sürüş becerilerinizi daha da geliştirmek istiyorsanız, yeni arabalar, aksesuarlar satın alabilir ve ayrıca mini oyunlara katılabilirsiniz. Bu, yoldan gerçek hayattaki bir deneyimi yeniden yaratma konusunda gerçekten harika bir iş çıkaran, tamamen eğlenceli ve zorlu bir polis ve dublör oyunudur. Arabaoyun.com Police Drift & Stunt oyununda iyi eğlenceler diler.