Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

American 18 Wheeler Truck Sim

American 18 Wheeler Truck Sim, bu alanda uzun yıllara dayanan deneyime sahip Türk yazılım stüdyosu tarafından geliştirilen, tüm zamanların en sevilen kamyon sürüş simülasyon oyunudur. Şirket, iyi bilinen American 18 Wheeler Truck Sim oyunu serisinden ve aynı derecede popüler olan Euro Truck Simulator bölümünden sorumludur. Bunun neden böyle olduğunu sorabilirsiniz. Eh, buna sevinmek için pek çok neden var. Aşağıda göreceğiniz gibi.

Bunun bir nedeni, bu oyunun ticari bir kamyon oyunu olmamasıdır. Başka bir deyişle, gerçek kamyonları sürmeyeceksiniz veya etrafta herhangi bir şey taşımayacaksınız. Bunun yerine yepyeni bir 18 tekerlekli kamyonu sürecek, yüksek hızlı sürüş eyleminin heyecanını ve hem yolda hem de arazide sürüşten gelen özgürlüğün tadını çıkaracaksınız. Dahası, şu anda oynayabileceğiniz ücretsiz bir çevrimiçi oyun sunuyor. Kamyon sürme özelliği tamamen mevcut olmadığından, bir kamyon sürmeyi öğrenmek, hatta durup gitmek konusunda endişelenmenize gerek yok - bunların hepsi, şu anda mevcut olan bu Amerikan kamyon simülatörünün ücretsiz sürümünün bir parçasıdır.