Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Project Car Physics Simulator: Amsterdam

Doğru miktarda trafiğe sahip bir şehir, sunulan birçok hızlı ve öfkeli arabadan birinin sürücü koltuğunda oturuyorsanız heyecan verici bir yer olabilir. Project Car Physics Simulator: Amsterdam'da size en iyileriyle dışarı çıkma fırsatı verilecek. İster açık yol heyecanını seviyor olun, ister kendi özel jetinizin inziva ve konforunu tercih edin, bu 3D sürüş simülatöründe seçebileceğiniz tüm seçeneklere sahip olacaksınız. Hayranlık uyandıran bir bakış açısından, şahsen ekranda göründüğü kadar havalı görünen bir şehri görebileceksiniz.

Bu 3B yarış oyununda, sizi saatlerce meşgul edecek bir dizi görev ve mücadelede yol alırken teste tabi tutulacaksınız. Fareyi solunuzda ve sağınızda kullanarak, gösterişli BMW M6 ve çok şık Mercedes-Benz G65 AMG gibi bir dizi yüksek performanslı araca erişebileceksiniz. Bu 3B simülasyonda, birkaç fare tıklamasıyla Hollanda yollarında ilerlerken sürücü koltuğunda olacaksınız.