Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Uphill Rush 10

Uphill Rush 10 oyununa hoş geldin. Uphill Rush 10, zorlu parkurlarıyla adrenalinizin sınırlarını zorlayacak, eğlenceli, tempolu bir yarış oyunudur. Karmaşık yollarda gezinmek ve çukurlardan birine düşmekten kaçınmak için her türlü aleti kullanmanız gerekecek, bu da size bir tura mal olacak. Ayrıca kazandığınız altınları karakterinizi ve araçlarınızı geliştirmek için kullanabilirsiniz.

Bu heyecan verici tarayıcı tabanlı çevrimiçi oyun, sizi 20 seviyeli çılgın ve heyecan verici sürüşlere katılabileceğiniz devasa bir metropole götürüyor. Klasik bir sarı taksiyle başlayacaksınız ve kaykaylar, scooterlar, motorlu atlar, uçan araçlar ve daha fazlası dahil olmak üzere 38 ek aracın kilidini açabileceksiniz. Oyun ayrıca görünümünüzü kişiselleştirmeniz için 66 farklı kıyafet sunuyor. Ancak en önemli şey, aracınızı mükemmel şekilde kontrol etmeye odaklanarak her seviyeyi mümkün olduğunca kısa sürede tamamlamaktır. Aracınızı hareket ettirmek için yön tuşlarına veya W, A, S, D tuşlarına basın. Hızlanmak için sağ okları, fren yapmak için sol okları kullanın. Yön değiştirmek ve çukurlara düşmemek için mobil cihazınızı yana eğmeyi unutmayın. Bu, aracınızı kaybetmemenin en iyi yoludur. Araba Oyunları, Uphill Rush 10 oyununda iyi eğlenceler diler.