Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Zombie Drift

Zombie Drift, Hıza Dayalı Oyunlar sınıfında yer almaktadır ve bu, Arabaoyun.com'da ücretsiz olarak mevcuttur. Zombiler her zaman etrafta. Ayrıca silahın yok ama yine de bir araban var!

Zombie Drift oyunu, Auto Race'e çok benziyor ancak drift arabanızı sürmek yerine drifti kontrol etmeniz ve yoldaki engellerden kaçınmanız gerekiyor. Bu oyun Arabaoyun.com'da ücretsiz olarak mevcuttur. Car Rally gibi drift oyunlarına aşinaysanız, Zombie Drift ile çok az benzerlik bulacaksınız. Grafikler ve ses oldukça iyi ama oyun devam ettiği sürece pek bir şey yok. Bu oyunun zorluğu, ne kadar yetenekli olduğunuza bağlı olarak artar. Arabaoyun.com web sitesi bir süredir bu oyunu yayınıyor ve internetteki en iyi drift oyunlarından biri.

Zombie Drift, bugün piyasada bulunan en iyi araba oyunlarından biridir. Zombilerin ele geçirdiği kıyamet sonrası bir dünyada sizi çılgın bir maceraya götürüyor. Kendinizi aç zombiler tarafından yenilmekten kurtarmak için ailenizi kurtarmanız ve zombilere karşı savaşta size yardımcı olabilecek bazı silahlar almanız gerekiyor. Yolculuğunuz boyunca size saldıran birçok zombiyle karşılaşacaksınız ve zombiler ile aileniz arasında duran son kişi olursanız oyunu kazanacaksınız. İyi eğlenceler dileriz.