Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

City Car Drift

City Car Drift son derece gösterişli ve ilgi çekici bir sürüş simülatörüdür. Yalnızca düz ve dar yollara odaklanan diğer birçok mobil yarış oyununun aksine, bu oyun etkileyici bir dizi özelleştirme ve oyun seçeneği sunarken, mükemmel grafikleri ve gerçekçi araç fiziğini korur.

City Car Drift'teki kontroller basittir ve dokunmatik ekranlara iyi uyarlanmıştır. İvme ölçer, akıllı telefonunuzu bir yandan diğer yana eğerek dönmenizi sağlar ve ekrandaki düğmeler hızlanmayı, frenleri ve vites değiştirmeyi kontrol etmenize olanak tanır. City Car Drift'te kontrol noktaları ve varış görevleri de dahil olmak üzere üstlenilecek çeşitli görevler vardır. Kontrol noktalarının ulaşmanız gereken bir zaman sınırı vardır, varış görevleri ise şehirdeki belirli yerlere gitmenizi gerektirir. City Car Drift'te bölümleri geçebilmek için her görevi belirli bir puan veya daha yüksek puanla tamamlamanız gerekir. Arabaoyun.com, City Car Drift oyununda iyi eğlenceler diler.