Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Cosmic Racer 3D

Cosmic Racer 3D oyununda uzun zamandır beklenen sürümü sonunda internete ulaştı. Bu oyundaki ana değişikliklerden biri kontrol şemasıdır. Artık daha akıcı bir oyun deneyimi sağlayan yeni kontroller içeriyor. Ayrıca, normal kontrolörler yerine klavye düğmelerinin kullanılması, oyunun yeni oyuncular için bile daha kolay öğrenilmesini ve anlaşılmasını sağlar.

Gelecekte makinelere karşı yarışabileceğimizi görebiliyoruz ve kontroller bu özellikten tam anlamıyla yararlanmamızı sağlıyor. Ayrıca özel parkurlar oluşturabilir ve kendi yarış parkurlarımızı geliştirebiliriz. Örneğin, ünlü Formula 1 sezonuna dayanan yarış oyunları geliştirmekle ilgileniyorsak, oyunla birlikte sağlanan pist düzenleyicinin yardımıyla bunu kolayca yapabiliriz. Ayrıca grafikler ve efektler eskisinden çok daha iyi, bu da bu oyunları daha çekici ve eğlenceli hale getiriyor. Ayrıca Cosmic Racer 3D oyununun bu versiyonunda kayda değer bir ses olmadığı için sesi kapatma seçeneğini de deneyebilirsiniz. Cosmic Racer 3D oyununda iyi eğlenceler dileriz.