Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Mega City Stunts

Mega City Stunts, oyuncunun karakterini şehrin her yerine yayılmış çok sayıda aşamada yönlendirmesi gereken çevrimiçi bir tarayıcı oyunudur. Oyun esas olarak aşağıdaki gibi bir numara içerir: Oyuncu 1, oyunun başında hareket halindeki bir trenden atlar. Oyuncu 2 daha sonra onu tekmeler ve trenden atlamasını engeller. Her ikisi de pistin sonunda nitronun yakıtı bitene kadar oynamaya devam eder. Bu arada, diğer oyuncular oyuncuya ateş etme ve onları yoldan çekmeye çalışma şansı yakalar. Amaç, 1. oyuncunun herhangi bir kazaya kurban gitmeden veya kamyonlara çarpmadan bitiş çizgisine ilk önce ulaşmasıdır.

Oyunun kontrolleri basittir ve ok tuşları, boşluk çubuğu ve enter içerir. Yukarı, aşağı zıplayabilir veya yön tuşlarını basılı tutabilir ve görünüm klavyesi ile çevrenizde meydana gelen olayları görüntüleyebilirsiniz. Oyun aynı zamanda mevcut olan çok sayıda parkurdan oluşuyor ve istediğiniz parkuru seçip girerek bunlardan herhangi birini seçebilirsiniz. Zaman sınırı yoktur ve istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

1. oyuncu yarışı kazanırsa, kendisine bir kupa verilecektir. 2. oyuncu yarışı kazanırsa, kendisine para verilecektir. Oyun bilgisayar üzerinden iki kişi arasında oynanabileceği gibi online olarak da oynanabilmektedir. Oyunun talimatları, oyun sistemleri hakkında çok az bilgisi olan kişiler tarafından kolayca anlaşılabilir. Arabaoyun.com Mega City Stunts oyununda başarılar diler.