Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Scrap Metal 3: Infernal Trap

Scrap Metal 3: Infernal Trap, tarayıcınızda çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyundur. Bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Gerçekçi araba fiziği ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı araçla harika bir araba sürme oyunudur. Bu araçları istediğiniz kadar hızlı sürebiliyorsunuz ve rampalar, yayalar ve diğer engelleri yerleştirerek deneyiminizi en iyi şekilde değerlendiriyorsunuz.

Scrap Metal serisinin bu üçüncü oyununda 4 benzersiz araba kullanabilirsiniz: Subaru Impreza, devasa tekerlekli Jeep Monster, Lada Niva ve Jeep Cherokee. Bu makineler çok güçlüdür ve her türlü arazi ve ortamın üstesinden gelebilir. Bu, açık bir dünyaya sahip harika bir 3D araba oyunudur. Müthiş arazilerle dolu geniş bir haritayı keşfedebilir ve birçok sürprizle karşılaşabilirsiniz. Araba Oyunu, Scrap Metal 3: Infernal Trap oyununda başarılar diler.