Araba Oyunları Araba Oyunları Araba Yarışı Araba Yarışı Drift Oyunları Drift Oyunları Kamyon Oyunları Kamyon Oyunları Motor Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Park Etme Oyunları Otobüs Oyunları Otobüs Oyunları Tır Oyunları Tır Oyunları

Traffic Tour

Traffic Tour oyununa hoş geldin. Yüksek oktanlı aksiyonu yeniden tanımlayan nihai araba yarışı oyununu deneyimleyin. Traffic Tour, çarpıcı grafiklere ve onu diğer trafik oyunlarından ayıran gelişmiş bir Araba Yarışı Sistemine sahip bir 3D otoyol yarışçısıdır. Güçlü arabaların direksiyonuna geçin ve kar, çöl ve otoyol gibi çeşitli ortamlardaki zorlu görevlerde trafiğin üstesinden gelin.

Yalnızca teknik olarak değil, görünüm olarak da geliştirilebilecek 40'tan fazla aracı sürün. Performansınızı artırmak için tekerleklerinizi, motorunuzu ve diğer araç bileşenlerinizi yükseltin. Ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok paranın kilidini açabilir ve yeni yarış arabalarına yatırım yapabilirsiniz.

Traffic Tour, yakıt ve zaman kısıtlaması olmayan, kesintisiz yarış aksiyonuna olanak tanıyan gelişmiş bir araba yarışı sistemine sahiptir. Birden fazla kamera açısı arasından seçim yapın ve trafik yarışçısı hayranları için özel olarak tasarlanmış sürükleyici 3D grafiklerin keyfini çıkarın. Birden fazla oyun modu, zorlu bir kariyer modu ve 100'den fazla çevrimiçi görevle Traffic Tour kesinlikle heyecan verici bir sürüş deneyimi sunacak! Arabaoyun.com, Traffic Tour oyununda iyi eğlenceler diler.